Vermoedelijk Rusland, facet geslepen handspiegel in zilveren armatuur, eind 19e vroeg 20e eeuw,
bloembladvormig, versierd met zwaan- en bloemmotieven, geen keuren aangetroffen,
Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40