2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 15
Twee 14 kt. roodgouden cachets, 19e eeuw.

Beide gedecoreerd met een decor van bloemen en rocailles en bij elkaar gehouden door middel van een gouden splitring waaraan een hangoog (niet origineel). Beide cachets zijn gegraveerd met monogram M. H.

bruto 29,7 gr., enkel cachet h. 40,7 x b. 27 mm

Two 14 k. red gold fob seals, 19th century. Both decorated with a decor of flowers and rocailles and held together by a gold ring with a bail (not original). Both cachets are engraved with monogram MH

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: