Frankrijk, verguld koperen necessaire voor naaigerei, Louis XV, 18e eeuw;
Uitgevoerd met gedreven decoratie van putti en roquailles en bloemen. Interieur met vakverdeling en attributen. (incompleet).
Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: