: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4724A
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw

Kustdorpje

doek, 80 x 60 cm.

Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20