15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
A.D. Copier (1901-1991) en studio Wilke Adolfson, dikwandige glazen vaas met matte en groene velden.
Gesigneerd AD Copier, 81 11 08, en Stenhytta Wilke.
Taxatie: € 300 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden