15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Karel Gomes (1930-2016), gepatineerd bronzen sculptuur, circa 1970.
Voorstellende visser met zuidwester en wapperend net. Gemonogrammeerd K.G.
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320