15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Hollandse School, zwart gepatineerd bronzen sculptuur in twee delen, voorstellende oude vrouw op bank, 20e eeuw;
Bankje gemerkt 'Sonja A3'.
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140