2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 195
Een paar 18 kt. gouden manchetknopen,

met een decor van klein blokjes, meesterteken John van de Vet, Amsterdam / Utrecht 1955 - 1985, in een etui van Simons Juweliers, Den Haag. Hierbij een vergulde speld van de Vereniging Officieren Artillerie

manchetknopen bruto 29,1 gr, 16,6 x 16,6 mm

A pair of 18 k. gold cufflinks, with a decor of small blocks, maker's mark John van de Vet, Amsterdam / Utrecht 1955 - 1985. Herewith a gold-plated pin of the Association of Artillery Officers

Taxatie: € 1.200 - € 1.400
Hamerprijs: