23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1439
Java, koloniaal kapmes en Marechaussee sabel, circa 1900.

.Het kapmes met gravering op het lemmet van een leeuw in cartouche, gemerkt PBX kraton soerakarta. Met ijzeren schede. De sabel gemerkt met gekroonde E en P.D. Lüneschloss Solingen. Met deels lederen schede (beschadiging).

l. 72-94 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440