Catalogusnummer: 6183
Geertruida van Wermeskerken (1889-1986)

Stilleven. Hierbij ets door G. van Huffelen 2 aquarellen door Ernst Emil Schlatter (1883-1954) en onbekende kunstenaar, boerderij aan een vaart, maroufle

board, 60 x 50 cm., ets, 60 x 50 cm, aquarel, gesign. r.o., 1952, 35 x 48 cm. en aquarel, gesign. r.o., 1936, 14 x 21 cm. en maroufle, 25 x 30 cm.

[5]

Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40