Catalogusnummer: 6131
Johan Meijer (1885-1970)

'Nevelstemming Blaricum'

doek, niet ingelijst, gesigneerd r.o., 60 x 50 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120