Catalogusnummer: 6044
Cornelis Pouderoyen (1868-1948)

Ruïne van een kathedraal. Hierbij tekening met hetzelfde onderwerp.

doek, gesign. r.o., '79, 37 x 30 cm. en aquarel, gesign. r.o., 19 x 13 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: