7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Charlotte van Pallandt (1898-1997)
Twee tekeningen, zittend naakt en studietekening. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en deze stukken zijn direct via van Pallandt gekocht of verkregen
houtskool, gesign. l.o., 1938 en tekening, gesign. l.o., 1964, 35 x 25 cm.
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 280
Hammer Price: € 280