7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 6971
Charlotte van Pallandt (1898-1997)

Twee tekeningen, zittend naakt en studietekening. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en deze stukken zijn direct via van Pallandt gekocht of verkregen

houtskool, gesign. l.o., 1938 en tekening, gesign. l.o., 1964, 35 x 25 cm.

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 280
Hammer Price: € 280

Hammer price: € 280