7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Onduidelijk gesigneerd, 1950
'Boom in 't Jodendom, Bilthoven'
doek, niet ingelijst, 60 x 75 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 260
Hammer Price: € 260