Catalogusnummer: 2072
Spanje, bruin gepatineerde bronzen schaar, Toledo, eind 17e eeuw;
Gemerkt met een Gekroonde R.
l. 38 cm
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: