Catalogusnummer: 2072
Spanje, bruin gepatineerde bronzen schaar, Toledo, eind 17e eeuw;

Gemerkt met een Gekroonde R.

l. 38 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: