3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4554
Arend Jan van Driesten (1878-1969)
Gezicht op een witte boerderij
aquarel
22 x 30 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 280 - € 350
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Hamerprijs:
€ 300