3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Philip Sadée (1837-1904)
Gezicht op de Zuiderzee bij Hoorn
gesign. l.o., afgebeeld in Rooses, schildersboek 19e eeuw, deel 3, pag. 109
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100