Koloniaal teakhouten schrijf- of documentenkist met messing beslag, laat 18e eeuw,
Het interieur met vakverdeling. (enkele restauratie
h. 15 cm. l. 56,5 cm d. 39,5 cm.
Taxatie: € 300 - € 400
Hamerprijs: