1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 813
Koektrommel, 19e eeuw en Duitsland, theebus,

gecontourneerd langwerpig, de scharnierende deksel met voorstelling van smederij in reliëf, mt. J. H. Smit Amsterdam 1880, 2e gehalte, theebus versierd met galantevoorstelling, dekselknop in vorm van leeuw, mt. J.D. Schleissner Söhne Hanau vanaf 1816- , gemerkt 800, 3e gehalte,

br 14 cm, h 8 cm, h 14 cm, 662 gr.

Taxatie: € 380 - € 460
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320