3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4555
Eugene Henri Cauchois (1850-1911)
Stilleven met chrysanten
75 x 51 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Hamerprijs: