Catalogusnummer: 8052
Mahoniehouten boekenkast in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,

met lade en twee deuren, ieder met ruit en paneel. Het geheel versierd met verguld bronzen kariatiden en messing bieswerk (def.)

br. 96, h. 156, d. 46 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200