3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4552
Arend Jan van Driesten (1878-1969)

Avonschemer

aquarel

49 x 79,5 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 1.000 - € 1.400
Hamerprijs: