3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4552
Arend Jan van Driesten (1878-1969)
Avonschemer
aquarel
49 x 79,5 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 1.000 - € 1.400
Hamerprijs: