9e zitting - Vrijdag 3 mei 14:00 uur: 8000-8072 - Antieke en klassieke grote meubelen
Eikenhouten linnenpers Renaissance, 17e eeuw,
met lade, deur met corniches en zes tussenbladen (één gebroken). Het geheel versierd met gestoken leeuwtjes met heraldisch wapenschild en coromandel- en ebbenhouten inlegwerk. Op gezwarte bolpoten. Gedateerd 1644. Reconstructies
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420