Catalogusnummer: 8036
Eikenhouten linnenpers Renaissance, 17e eeuw,

met lade, deur met corniches en zes tussenbladen (één gebroken). Het geheel versierd met gestoken leeuwtjes met heraldisch wapenschild en coromandel- en ebbenhouten inlegwerk. Op gezwarte bolpoten. Gedateerd 1644. Reconstructies

br. 68, h. 174, d. 48 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420