5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hermanus Slothouwer (1817-1882)
viermaal pastel, gesign. 1846, 55 x 45 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden