5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6013
update-catalogue
Hermanus Slothouwer (1817-1882)

Vier portretten

viermaal pastel, gesign. 1846, 55 x 45 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[2]

Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €