6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6567
update-catalogue
Menno van Meeteren Brouwer (1882-1974)

Figuren bij een overdekte markt

doek, gesign. r.o., 50 x 65 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[1]

Street scene, Indonesia, oil on canvas, signed lower right Menno, 50 x 65 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden