6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Leo Eland (1884-1952)
Landschap Indonesië met rijstvelden
board, gesign. r.o., 1913, 45 x 65 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden