6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6547
update-catalogue
Abdullah Surjosoebroto (1878-1941)

Landschap Indonesië met rijstvelden bij een vulkaan

doek, gesign. l.o., 37 x 60 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[1]

Indonesian landscape with rice fields, oil on canvas, signed lower left, 37 x 60 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden