Onbekende kunstenaar, 18e eeuw
Stilleven met druiven in een rieten mand en perziken in een koperen schaal
doek, niet ingelijst, 60 x 84 cm.
Unknown artist, 18th century, stillife with grapes and peaches, unframed, 60 x 84 cm.
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 825
Hammer Price: € 825