Catalogusnummer: 6083
Onbekende kunstenaar, 18e eeuw

Stilleven met druiven in een rieten mand en perziken in een koperen schaal

doek, niet ingelijst, 60 x 84 cm.

Unknown artist, 18th century, stillife with grapes and peaches, unframed, 60 x 84 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825