5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd r.o.
Portret van een familie in een interieur
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360
Overboden