Charles Rochussen (1814-1894)
Vier studietekeningen van kinderen
viermaal tekening, twee gesigneerd, '73, papier verkleurd en deels beschadigd, elke tekening maat 15 x 10 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: