Mahoniehouten fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw,
met groene velours stoffering (sleets). Hierbij beukenhouten fauteuil in Régence-stijl, 20e eeuw, met geborduurde, gebloemde stoffering (def.)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10