5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Henk Kuijpers (1900-1966)
board, gesign. r.o., 37 x 30 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Overboden