5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6037
update-catalogue
Hollande school, 19e eeuw

Vrouw zittend voor een huis

doek, mogelijk monogram L.M. r.o., 21 x 28 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[1]

Taxatie: € 60 - € 120
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €