5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollande school, 19e eeuw
Vrouw zittend voor een huis
doek, mogelijk monogram L.M. r.o., 21 x 28 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 60 - € 120
:
Hamerprijs:
Overboden