Catalogusnummer: 6447
Adriaen van Everdingen (1832-1912)
Gezicht op de Vecht
doek, beschadigingen, gesign. r.o., 80 x 116 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: