Catalogusnummer: 6460
Jan Voerman (1857-1941)

Koeien in het water. Herkomst: Kunsthandel Frans Buffa & Zonen, no. 414, tentoonstelling: 150 jaar Voerman: de keuze van Henk van Ulsen, Museum de Fundatie, 2007

paneel, gesign. l.o., 21 x 27 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.400
Hamerprijs: € 2.400

Hamerprijs: € 2.400