19e zitting - Dinsdag 14 mei 10:00 uur: 3350-3512 - Aziatica - (China)
China, rood en verguld gelakt hardhouten kast, 20e eeuw,
in twee verdelingen. Het geheel met vier deuren, ieder met ruit waarachter verguld en gestoken houten panelen en drie laden
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440