19e zitting - Dinsdag 14 mei 10:00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3383
China, rood en verguld gelakt hardhouten kast, 20e eeuw,

in twee verdelingen. Het geheel met vier deuren, ieder met ruit waarachter verguld en gestoken houten panelen en drie laden

br. 83, h. 186, d. 41 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: