5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Johannes Bosboom (1817-1891)
inkttekening, gesign. JB r.o., 15 x 9,5 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden