5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 6057
update-catalogue
Floris Arntzenius (1864-1925)

Studietekening van een staande man

houtskool en pastel, gesign. r.o., 30 x 22 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340

outbid-warning
Overboden