'De grote vogel loopt over de wereld om honkbal te spelen
ets en aquatint, gesign. r.o., 12/25, 1981, 37 x 24 cm.
etching and aquatint in colours, signed lower right, 1981, 12/25, 37 x 24 cm.
Hamerprijs: € 600