Catalogusnummer: 6853
Karel Appel (1921-2006)

'De grote vogel loopt over de wereld om honkbal te spelen

ets en aquatint, gesign. r.o., 12/25, 1981, 37 x 24 cm.

etching and aquatint in colours, signed lower right, 1981, 12/25, 37 x 24 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600