Rik van Iersel (geb. 1961)
houten cassette, beschilderd en bekrast aan beide zijdes, gesigneerd en gedateerd '92, hout gescheurd op drie plekken, 30,5 x 30,5 x 3 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160