Polychroom gelakt eikenhouten kinderbankje
met gestoken blad- en bloemmotieven in leuning en frontregel (stukje ontbreekt). Hierbij mahoniehouten 'stilletje', laat 19e eeuw, met openslaand deksel, waaronder po
br. 70 cm; zithoogte 26 cm; br. 53, h. 53, d. 42 cm
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160