Catalogusnummer: 8619
Polychroom gelakt eikenhouten kinderbankje

met gestoken blad- en bloemmotieven in leuning en frontregel (stukje ontbreekt). Hierbij mahoniehouten 'stilletje', laat 19e eeuw, met openslaand deksel, waaronder po

br. 70 cm; zithoogte 26 cm; br. 53, h. 53, d. 42 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160