Catalogusnummer: 6002
Arie Ketting de Koningh (1815-1867)

Schapen bij een huis. Hierbij twee tekeningen met afbeelding van figuur bij een boerderij door Maximilian Leonard Kitzinger (1811-1882)

inkttekening, gemonn. r.o., 18 x 28 cm. en tweemaal inkt en aquarel, gesign. 1855, 14 x 22 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: