7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Bob Buys (1912-1970)
aquarel, gesign. r.o., 25 x 39 cm.
Estimate: € 60 - € 120
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200