5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Louis Goudman (1880-1939)
board, gesign. l.o., '32, 40 x 30 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Overboden