Mogelijk van de hand van of omgeving van Roeland Savery (17e eeuw)
Rotsachtig landschap met jachtscene (met expertise door Jan Roelofs)
doek, mogelijk gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Possibly by Roelant Savery, oil on canvas
Estimate: € 3,000 - € 5,000
Current bid: € 3,000
Hammer Price: € 3,000