Mogelijk van de hand van of omgeving van Roeland Savery (17e eeuw)
Rotsachtig landschap met jachtscene (met expertise door Jan Roelofs)
doek, mogelijk gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Possibly by Roelant Savery, oil on canvas
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Hamerprijs: