Hermann Struck (1876-1944)
ets, gesign. l.o., 62/150, volledige blad 42 x 33 cm.
Praying at the Western Wall, etching, signed and numbered 62/150, full sheet size 42 x 33 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: